Meeskond

Me äratame kodud ellu, täites neid hubasuse, soojuse ja uusimate tehnoloogiatega.

Aleksandr Kraus

Asutaja ja juhatuse liige

Aleksandri karjäär algas Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusinseneriks õppides. Ettevõttes tegeleb ta kõigi organisatsiooni puudutavate oluliste strateegiliste küsimustega: eesmärkide seadmine, projektide analüüsimine ja kruntide valimine, investeeringud ning personali värbamine. Vabal ajal tegeleb Aleksander triatloniga, osaleb Ironmani võistlustel ja armastab lennata paraplaaniga, mida peab omamoodi meditatsiooniks.

Mark Grimitliht

Arendusjuht

Mark on lõpetanud nii Tallinna Tehnikakõrgkooli kui ka Eesti Kunstiakadeemia. Lisaks on ta õppinud Austria ja Soome ülikoolides. Margil on töökogemus Eestis juhtivates arhitektuuribüroodes, kesklinna linnaosa arhitektina kui ka Saaremaa vallaarhitektina. Ta on pälvinud arhitektuuri valdkonnas auhindu nii Eestis kui ka välismaal. Mark on hingelt kunstnik, loomult perfektsionist. Krauss Kinnisvaras vastutab ta arendusprojektide kontseptsioonide välja töötamise eest.

Aleksandr Marmuljov

Arendusjuht

Aleksandr lõpetas TalTech magistrantuuri 2010. aastal. Alustas ta enda karjääri energia rajatiste arenduste projektijuhina seejärel jätkas karjääri arhitektuuribüroos KOKO projektijuhtimises. Aleksandr hindab töös järjepidevust, korda ja organiseeritust. Krauss Kinnisvaras vastutab Aleksandr ettevõtte arendusprojektide eest. Kolleegid hindavad Aleksandrit tema vastutustundlikkuse ja vastutulelikkuse eest.

Andrus Raud

Projektijuht

Andrus töötab Krauss Kinnisvaras firma asutamisest saadik. Аndrus vastutab kliendisuhete ja tähtaegadest kinnipidamise eest. Oma töös hindab ta planeerimist, eesmärkide seadmist ja töötajate professionaalsust. Töö on Andrusele energiaallikaks, kuid samas väärtustab ta suhteid lähedastega. Ta on hea huumorisoonega, sportlane ja seltskonna hing Andrus on asendamatu töötaja, kes teab täpselt, kuidas oma ülesandeid täita.

Mihail Smirnov

Projektijuht

Mihail on ehitusvaldkonnas töötanud alates 2010. aastast. Oma oskusi omandas ta sellistes ettevõtetes nagu Luxidor Baltic, Hades Geodeesia, Nordlin ehitus. Krauss Kinnisvaras vastutab ta projektijuhtimisega seotud ülesannete eest – projekti tegevuste planeerimine, koordineerimine, suhtlus erinevate osapooltega. Kolleegid hindavad Mihaili suurepärast korraldusoskust, täpsust ja huumorimeelt.

Leonid Lvov

Projektijuht

Leonid alustas enda teekonda ehitusvadkonnas 2011. aastal. Enne Krauss Kinnisvaraga liitumist täiendas ta oma oskusi sellistes ettevõtetes nagu Nordecon, Maru ja Enska. Leonidi jaoks on oluline, et töö objektil sujuks ja tulemus pakuks naudingut kõigile osapooltele. Leonid usub, et igale probleemile on alati lahendus – sellest reeglist ta elus juhindub. Leonid pühendab oma vaba aega luuletamisele ja laulmisele.

Katrin Shendrik

Turundus ja kliendisuhted

Katrin alustas oma karjääri Tallinna Majanduskoolis õppides. Ettevõttes vastutab ta turundusstrateegia loomise eest. Kui kuulete Krauss Kinnisvarast partnerite käest, loete suhtlusvõrgustikest või külastate meie kodulehte, siis selle kõige taga on meie Katrin. Katrin väärtustab oma töös planeerimist, täpsust ja ettevõtte arengut. Kolleegid hindavad Katrinit uute ideede genereerimise eest.

Kristina Ani

Müük

Kristina tegutseb kinnisvaraäris juba üle kaheksa aasta. Oma tööst pidevalt inspiratsiooni ammutades aitab suurepärase maitsega Kristina leida parimaid lahendusi, et viia inimeste soovid kokku asjatundliku arvamusega. Kristina on ka köögimööbli salongi Kraus Köögid omanik. Kristina armastab raamatuid ja maalikunsti ning pidevalt arendab ennast külastades näitusi ning koolitusi.

Jaana Valtsuk

Finantsjuht

Ettevõtte asutaja “parem käsi”. Jaana vastutab ettevõttes rahavoogude juhtimise, investorsuhete ja aruandluse eest. Tal on alati valmis lahendused iga ülesande jaoks. Jaanal on kaks majandusalast kõrgharidust ja magistrikraad ärijuhtimises. Ta teeb kõik vajaliku, et ettevõte oleks usaldusväärne, majanduslikult edukas ja arenemisvõimalusega.

Kas soovid meiega liituda?

Väärtustame KRAUSS kinnisvaras professionaalsust, innovaatilisust ja laia silmaringi, kiirust, tõhusust ja tulemusele orienteeritust. Kui mõtlete sarnaselt ja soovite liituda meie meeskonnaga, siis jagage oma kontakti või võtke meiega ühendust.

Telefon: +372 5307 0308
E-mail: info@krausskinnisvara.ee

    Menüü